Denmark
| Date | Matches |
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 |
1 : 0
L
|
0 | 0 | 1 | 73 | 6.6 |
| 25.10.2026 |
2 : 2
D
|
1 | 0 | 0 | 90 | 7 |
| 22.10.2026 |
2 : 4
W
|
1 | 1 | 1 | 90 | 8.2 |
| 18.10.2026 |
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 90 | 7.3 |
| 15.10.2026 |
1 : 1
D
|
0 | 0 | 0 | 84 | 7 |
| 10.10.2026 |
1 : 1
D
|
- | - | - | - | - |
| 20.09.2026 |
1 : 1
D
|
- | - | - | - | - |
| 17.09.2026 |
5 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 32 | 6.4 |
| 12.09.2026 |
3 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 90 | 6.5 |
| 08.09.2026 |
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 3 | 6.8 |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 |
SC Heerenveen
1 : 0
L
|
73 | 6.6 |
| 25.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
90 | 7 |
| 18.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
90 | 7.3 |
| 10.10.2026 |
Ajax
1 : 1
D
|
- | - |
| 20.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
- | - |
| 12.09.2026 |
SC Cambuur
3 : 0
L
|
90 | 6.5 |
| 08.09.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
3 | 6.8 |
| 05.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
72 | 6 |
| 29.08.2026 |
PEC Zwolle
1 : 3
W
|
67 | 6.1 |
| 15.08.2026 |
Willem II
1 : 4
W
|
66 | 8 |
| 08.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 2
D
|
90 | 6.6 |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 |
SC Heerenveen
1 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 25.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
1 | 1 | 0 | 0 |
| 18.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 1 |
| 10.10.2026 |
Ajax
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 20.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 12.09.2026 |
SC Cambuur
3 : 0
L
|
1 | 0 | 0 | 2 |
| 08.09.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
1 | 1 | 0 | 0 |
| 29.08.2026 |
PEC Zwolle
1 : 3
W
|
0 | 0 | 0 | 1 |
| 15.08.2026 |
Willem II
1 : 4
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 08.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 2
D
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 |
SC Heerenveen
1 : 0
L
|
2 | 0 | 1 | 0 |
| 25.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
2 | 1 | 0 | 0 |
| 18.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
1 | 1 | 0 | 0 |
| 10.10.2026 |
Ajax
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 20.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 12.09.2026 |
SC Cambuur
3 : 0
L
|
4 | 0 | 0 | 0 |
| 08.09.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
2 | 0 | 0 | 0 |
| 29.08.2026 |
PEC Zwolle
1 : 3
W
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 15.08.2026 |
Willem II
1 : 4
W
|
3 | 1 | 0 | 0 |
| 08.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 2
D
|
1 | 1 | 0 | 0 |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 |
SC Heerenveen
1 : 0
L
|
15 | 13 | 2 | 4 |
| 25.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
21 | 19 | 2 | 6 |
| 18.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
41 | 36 | 3 | 6 |
| 10.10.2026 |
Ajax
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 20.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 12.09.2026 |
SC Cambuur
3 : 0
L
|
38 | 27 | 0 | 5 |
| 08.09.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
9 | 6 | 1 | 1 |
| 05.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
16 | 10 | 0 | 4 |
| 29.08.2026 |
PEC Zwolle
1 : 3
W
|
13 | 9 | 1 | 1 |
| 15.08.2026 |
Willem II
1 : 4
W
|
28 | 23 | 4 | 4 |
| 08.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 2
D
|
43 | 39 | 2 | 9 |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 |
SC Heerenveen
1 : 0
L
|
4 | 1 | 0 | 0 |
| 25.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
4 | 0 | 0 | 0 |
| 18.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
9 | 5 | 0 | 0 |
| 10.10.2026 |
Ajax
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 20.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 12.09.2026 |
SC Cambuur
3 : 0
L
|
4 | 1 | 0 | 0 |
| 08.09.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
0 | 0 | 1 | 0 |
| 29.08.2026 |
PEC Zwolle
1 : 3
W
|
2 | 0 | 1 | 0 |
| 15.08.2026 |
Willem II
1 : 4
W
|
5 | 3 | 0 | 0 |
| 08.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 2
D
|
2 | 0 | 0 | 1 |
| Date | Match | Shots | SOT | Assists | Goals |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 |
SC Heerenveen
1 : 0
L
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 25.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
4 | 1 | 0 | 1 |
| 18.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
5 | 1 | 0 | 0 |
| 10.10.2026 |
Ajax
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 20.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 12.09.2026 |
SC Cambuur
3 : 0
L
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 08.09.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 29.08.2026 |
PEC Zwolle
1 : 3
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 15.08.2026 |
Willem II
1 : 4
W
|
2 | 1 | 1 | 0 |
| 08.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 2
D
|
3 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 22.10.2026 |
Dinamo Zagreb
2 : 4
W
|
90 | 8.2 |
| 15.10.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
84 | 7 |
| 17.09.2026 |
Juventus
5 : 0
L
|
32 | 6.4 |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2026 |
Dinamo Zagreb
2 : 4
W
|
4 | 1 | 0 | 1 |
| 15.10.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 17.09.2026 |
Juventus
5 : 0
L
|
1 | 1 | 0 | 0 |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2026 |
Dinamo Zagreb
2 : 4
W
|
4 | 3 | 1 | 0 |
| 15.10.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
3 | 2 | 0 | 0 |
| 17.09.2026 |
Juventus
5 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2026 |
Dinamo Zagreb
2 : 4
W
|
31 | 25 | 3 | 4 |
| 15.10.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
32 | 27 | 4 | 6 |
| 17.09.2026 |
Juventus
5 : 0
L
|
13 | 10 | 0 | 0 |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2026 |
Dinamo Zagreb
2 : 4
W
|
4 | 2 | 1 | 0 |
| 15.10.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
4 | 1 | 3 | 0 |
| 17.09.2026 |
Juventus
5 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Shots | SOT | Assists | Goals |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2026 |
Dinamo Zagreb
2 : 4
W
|
4 | 1 | 1 | 1 |
| 15.10.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 17.09.2026 |
Juventus
5 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 25.08.2026 |
Bodø / Glimt
3 : 0
L
|
90 | 6 |
| 19.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
90 | 7.7 |
| 11.08.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 1
W
|
88 | 7 |
| 04.08.2026 |
Olympiacos F.C.
0 : 0
D
|
90 | 6.8 |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 |
Bodø / Glimt
3 : 0
L
|
2 | 0 | 0 | 1 |
| 19.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 11.08.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 1
W
|
4 | 1 | 0 | 2 |
| 04.08.2026 |
Olympiacos F.C.
0 : 0
D
|
1 | 0 | 0 | 1 |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 |
Bodø / Glimt
3 : 0
L
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 19.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
2 | 0 | 0 | 0 |
| 11.08.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 1
W
|
3 | 0 | 0 | 0 |
| 04.08.2026 |
Olympiacos F.C.
0 : 0
D
|
3 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 |
Bodø / Glimt
3 : 0
L
|
11 | 6 | 0 | 5 |
| 19.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
40 | 32 | 4 | 7 |
| 11.08.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 1
W
|
46 | 30 | 2 | 3 |
| 04.08.2026 |
Olympiacos F.C.
0 : 0
D
|
31 | 22 | 1 | 1 |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 |
Bodø / Glimt
3 : 0
L
|
5 | 2 | 2 | 0 |
| 19.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 11.08.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 1
W
|
6 | 2 | 1 | 0 |
| 04.08.2026 |
Olympiacos F.C.
0 : 0
D
|
1 | 1 | 2 | 0 |
| Date | Match | Shots | SOT | Assists | Goals |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 |
Bodø / Glimt
3 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
3 | 2 | 0 | 1 |
| 11.08.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 1
W
|
2 | 0 | 0 | 0 |
| 04.08.2026 |
Olympiacos F.C.
0 : 0
D
|
3 | 0 | 0 | 0 |