Slovenia
| Date | Matches |
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
2 : 2
D
|
0 | 0 | 1 | 90 | 6.6 |
| 30.08.2026 |
2 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 90 | 6.6 |
| 22.08.2026 |
0 : 2
W
|
0 | 0 | 0 | 90 | 7.3 |
| 14.08.2026 |
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 90 | 5.9 |
| 08.08.2026 |
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 90 | 6.7 |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
Holstein Kiel
2 : 2
D
|
90 | 6.6 |
| 30.08.2026 |
Magdeburg
2 : 0
L
|
90 | 6.6 |
| 14.08.2026 |
Holstein Kiel
2 : 2
D
|
90 | 5.9 |
| 08.08.2026 |
Darmstadt 98
2 : 2
D
|
90 | 6.7 |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
Holstein Kiel
2 : 2
D
|
1 | 2 | 0 | 6 |
| 30.08.2026 |
Magdeburg
2 : 0
L
|
1 | 1 | 0 | 1 |
| 14.08.2026 |
Holstein Kiel
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 1 |
| 08.08.2026 |
Darmstadt 98
2 : 2
D
|
2 | 0 | 2 | 4 |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
Holstein Kiel
2 : 2
D
|
1 | 2 | 1 | 0 |
| 30.08.2026 |
Magdeburg
2 : 0
L
|
1 | 1 | 0 | 0 |
| 14.08.2026 |
Holstein Kiel
2 : 2
D
|
1 | 1 | 0 | 0 |
| 08.08.2026 |
Darmstadt 98
2 : 2
D
|
0 | 3 | 0 | 0 |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
Holstein Kiel
2 : 2
D
|
30 | 26 | 1 | 0 |
| 30.08.2026 |
Magdeburg
2 : 0
L
|
75 | 67 | 0 | 0 |
| 14.08.2026 |
Holstein Kiel
2 : 2
D
|
62 | 57 | 1 | 0 |
| 08.08.2026 |
Darmstadt 98
2 : 2
D
|
44 | 40 | 1 | 0 |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
Holstein Kiel
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 1 |
| 30.08.2026 |
Magdeburg
2 : 0
L
|
1 | 0 | 1 | 0 |
| 14.08.2026 |
Holstein Kiel
2 : 2
D
|
2 | 0 | 1 | 0 |
| 08.08.2026 |
Darmstadt 98
2 : 2
D
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Shots | SOT | Assists | Goals |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
Holstein Kiel
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Magdeburg
2 : 0
L
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 14.08.2026 |
Holstein Kiel
2 : 2
D
|
1 | 1 | 0 | 0 |
| 08.08.2026 |
Darmstadt 98
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 |
1860 München
0 : 2
W
|
90 | 7.3 |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 |
1860 München
0 : 2
W
|
2 | 0 | 0 | 1 |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 |
1860 München
0 : 2
W
|
3 | 1 | 0 | 0 |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 |
1860 München
0 : 2
W
|
66 | 55 | 2 | 0 |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 |
1860 München
0 : 2
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Shots | SOT | Assists | Goals |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 |
1860 München
0 : 2
W
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Matches |
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
2 : 2
D
|
0 | 0 | 1 | 90 | 6.6 |
| 30.08.2026 |
2 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 90 | 6.6 |
| 22.08.2026 |
0 : 2
W
|
0 | 0 | 0 | 90 | 7.3 |
| 14.08.2026 |
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 90 | 5.9 |
| 08.08.2026 |
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 90 | 6.7 |