Germany
| Date | Matches |
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 |
1 : 9
D
|
1 | 0 | 0 | 72 | 7.3 |
| 01.11.2026 |
1 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 90 | 7.4 |
| 27.10.2026 |
1 : 3
W
|
0 | 0 | 0 | 90 | 6.9 |
| 24.10.2026 |
2 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 90 | 7.3 |
| 21.10.2026 |
4 : 1
W
|
0 | 0 | 1 | 90 | 6.7 |
| 18.10.2026 |
1 : 3
W
|
0 | 0 | 0 | 90 | 6.9 |
| 14.10.2026 |
3 : 2
L
|
- | - | - | - | - |
| 11.10.2026 |
0 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 2 | - |
| 20.09.2026 |
2 : 0
L
|
- | - | - | - | - |
| 14.09.2026 |
2 : 1
W
|
0 | 0 | 0 | 90 | 7.1 |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 04.11.2026 |
Lens
1 : 9
D
|
72 | 7.3 |
| 21.10.2026 |
Como
4 : 1
W
|
90 | 6.7 |
| 14.10.2026 |
Feyenoord
3 : 2
L
|
- | - |
| 10.09.2026 |
Como
4 : 1
W
|
25 | 6.5 |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 |
Lens
1 : 9
D
|
1 | 0 | 1 | 7 |
| 21.10.2026 |
Como
4 : 1
W
|
2 | 0 | 1 | 1 |
| 14.10.2026 |
Feyenoord
3 : 2
L
|
- | - | - | - |
| 10.09.2026 |
Como
4 : 1
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 |
Lens
1 : 9
D
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 21.10.2026 |
Como
4 : 1
W
|
1 | 2 | 1 | 0 |
| 14.10.2026 |
Feyenoord
3 : 2
L
|
- | - | - | - |
| 10.09.2026 |
Como
4 : 1
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 |
Lens
1 : 9
D
|
59 | 53 | 0 | 0 |
| 21.10.2026 |
Como
4 : 1
W
|
74 | 72 | 0 | 0 |
| 14.10.2026 |
Feyenoord
3 : 2
L
|
- | - | - | - |
| 10.09.2026 |
Como
4 : 1
W
|
21 | 19 | 0 | 0 |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 |
Lens
1 : 9
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 21.10.2026 |
Como
4 : 1
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 14.10.2026 |
Feyenoord
3 : 2
L
|
- | - | - | - |
| 10.09.2026 |
Como
4 : 1
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Shots | SOT | Assists | Goals |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 |
Lens
1 : 9
D
|
1 | 1 | 0 | 1 |
| 21.10.2026 |
Como
4 : 1
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 14.10.2026 |
Feyenoord
3 : 2
L
|
- | - | - | - |
| 10.09.2026 |
Como
4 : 1
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 |
Como
1 : 0
W
|
90 | 7.4 |
| 27.10.2026 |
Torino
1 : 3
W
|
90 | 6.9 |
| 24.10.2026 |
Como
2 : 0
W
|
90 | 7.3 |
| 18.10.2026 |
Fiorentina
1 : 3
W
|
90 | 6.9 |
| 11.10.2026 |
Como
0 : 0
D
|
2 | - |
| 20.09.2026 |
Frosinone
2 : 0
L
|
- | - |
| 14.09.2026 |
Como
2 : 1
W
|
90 | 7.1 |
| 04.09.2026 |
Genoa
1 : 4
W
|
- | - |
| 30.08.2026 |
Napoli
1 : 2
W
|
25 | 6.6 |
| 22.08.2026 |
Udinese
1 : 1
D
|
- | - |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 |
Como
1 : 0
W
|
1 | 1 | 0 | 4 |
| 27.10.2026 |
Torino
1 : 3
W
|
0 | 0 | 1 | 4 |
| 24.10.2026 |
Como
2 : 0
W
|
1 | 1 | 1 | 6 |
| 18.10.2026 |
Fiorentina
1 : 3
W
|
1 | 1 | 2 | 6 |
| 11.10.2026 |
Como
0 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 1 |
| 20.09.2026 |
Frosinone
2 : 0
L
|
- | - | - | - |
| 14.09.2026 |
Como
2 : 1
W
|
0 | 1 | 0 | 6 |
| 04.09.2026 |
Genoa
1 : 4
W
|
- | - | - | - |
| 30.08.2026 |
Napoli
1 : 2
W
|
0 | 0 | 0 | 2 |
| 22.08.2026 |
Udinese
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 |
Como
1 : 0
W
|
1 | 1 | 0 | 0 |
| 27.10.2026 |
Torino
1 : 3
W
|
0 | 1 | 0 | 0 |
| 24.10.2026 |
Como
2 : 0
W
|
3 | 0 | 0 | 0 |
| 18.10.2026 |
Fiorentina
1 : 3
W
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 11.10.2026 |
Como
0 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 20.09.2026 |
Frosinone
2 : 0
L
|
- | - | - | - |
| 14.09.2026 |
Como
2 : 1
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 04.09.2026 |
Genoa
1 : 4
W
|
- | - | - | - |
| 30.08.2026 |
Napoli
1 : 2
W
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 22.08.2026 |
Udinese
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 |
Como
1 : 0
W
|
76 | 74 | 1 | 0 |
| 27.10.2026 |
Torino
1 : 3
W
|
74 | 71 | 1 | 0 |
| 24.10.2026 |
Como
2 : 0
W
|
77 | 70 | 0 | 0 |
| 18.10.2026 |
Fiorentina
1 : 3
W
|
81 | 74 | 0 | 0 |
| 11.10.2026 |
Como
0 : 0
D
|
15 | 14 | 0 | 0 |
| 20.09.2026 |
Frosinone
2 : 0
L
|
- | - | - | - |
| 14.09.2026 |
Como
2 : 1
W
|
72 | 69 | 1 | 0 |
| 04.09.2026 |
Genoa
1 : 4
W
|
- | - | - | - |
| 30.08.2026 |
Napoli
1 : 2
W
|
6 | 4 | 0 | 0 |
| 22.08.2026 |
Udinese
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 |
Como
1 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 27.10.2026 |
Torino
1 : 3
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 24.10.2026 |
Como
2 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 18.10.2026 |
Fiorentina
1 : 3
W
|
0 | 0 | 1 | 0 |
| 11.10.2026 |
Como
0 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 20.09.2026 |
Frosinone
2 : 0
L
|
- | - | - | - |
| 14.09.2026 |
Como
2 : 1
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 04.09.2026 |
Genoa
1 : 4
W
|
- | - | - | - |
| 30.08.2026 |
Napoli
1 : 2
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 22.08.2026 |
Udinese
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Shots | SOT | Assists | Goals |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 |
Como
1 : 0
W
|
2 | 1 | 0 | 0 |
| 27.10.2026 |
Torino
1 : 3
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 24.10.2026 |
Como
2 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 18.10.2026 |
Fiorentina
1 : 3
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 11.10.2026 |
Como
0 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 20.09.2026 |
Frosinone
2 : 0
L
|
- | - | - | - |
| 14.09.2026 |
Como
2 : 1
W
|
3 | 0 | 0 | 0 |
| 04.09.2026 |
Genoa
1 : 4
W
|
- | - | - | - |
| 30.08.2026 |
Napoli
1 : 2
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 22.08.2026 |
Udinese
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| Date | Matches |
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 |
1 : 9
D
|
1 | 0 | 0 | 72 | 7.3 |
| 01.11.2026 |
1 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 90 | 7.4 |
| 27.10.2026 |
1 : 3
W
|
0 | 0 | 0 | 90 | 6.9 |
| 24.10.2026 |
2 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 90 | 7.3 |
| 21.10.2026 |
4 : 1
W
|
0 | 0 | 1 | 90 | 6.7 |
| 18.10.2026 |
1 : 3
W
|
0 | 0 | 0 | 90 | 6.9 |
| 14.10.2026 |
3 : 2
L
|
- | - | - | - | - |
| 11.10.2026 |
0 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 2 | - |
| 20.09.2026 |
2 : 0
L
|
- | - | - | - | - |
| 14.09.2026 |
2 : 1
W
|
0 | 0 | 0 | 90 | 7.1 |
| 10.09.2026 |
4 : 1
W
|
0 | 0 | 0 | 25 | 6.5 |
| 04.09.2026 |
1 : 4
W
|
- | - | - | - | - |
| 30.08.2026 |
1 : 2
W
|
0 | 0 | 0 | 25 | 6.6 |
| 22.08.2026 |
1 : 1
D
|
- | - | - | - | - |