Austria
| Date | Matches |
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 |
3 : 1
W
|
- | - | - | - | - |
| 31.10.2026 |
1 : 0
L
|
- | - | - | - | - |
| 25.10.2026 |
2 : 2
D
|
- | - | - | - | - |
| 22.10.2026 |
2 : 4
W
|
- | - | - | - | - |
| 18.10.2026 |
2 : 2
D
|
- | - | - | - | - |
| 15.10.2026 |
1 : 1
D
|
- | - | - | - | - |
| 10.10.2026 |
1 : 1
D
|
- | - | - | - | - |
| 20.09.2026 |
1 : 1
D
|
0 | 0 | 0 | 90 | 7.5 |
| 17.09.2026 |
5 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 90 | 5.3 |
| 12.09.2026 |
3 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 44 | 6.2 |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 05.11.2026 |
NEC Nijmegen
3 : 1
W
|
- | - |
| 22.10.2026 |
Dinamo Zagreb
2 : 4
W
|
- | - |
| 15.10.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
- | - |
| 17.09.2026 |
Juventus
5 : 0
L
|
90 | 5.3 |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 |
NEC Nijmegen
3 : 1
W
|
- | - | - | - |
| 22.10.2026 |
Dinamo Zagreb
2 : 4
W
|
- | - | - | - |
| 15.10.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 17.09.2026 |
Juventus
5 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 |
NEC Nijmegen
3 : 1
W
|
- | - | - | - |
| 22.10.2026 |
Dinamo Zagreb
2 : 4
W
|
- | - | - | - |
| 15.10.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 17.09.2026 |
Juventus
5 : 0
L
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 |
NEC Nijmegen
3 : 1
W
|
- | - | - | - |
| 22.10.2026 |
Dinamo Zagreb
2 : 4
W
|
- | - | - | - |
| 15.10.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 17.09.2026 |
Juventus
5 : 0
L
|
40 | 32 | 0 | 0 |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 |
NEC Nijmegen
3 : 1
W
|
- | - | - | - |
| 22.10.2026 |
Dinamo Zagreb
2 : 4
W
|
- | - | - | - |
| 15.10.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 17.09.2026 |
Juventus
5 : 0
L
|
0 | 0 | 1 | 0 |
| Date | Match | Saves | GLS | PS | GC |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 |
NEC Nijmegen
3 : 1
W
|
- | - | - | - |
| 22.10.2026 |
Dinamo Zagreb
2 : 4
W
|
- | - | - | - |
| 15.10.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 17.09.2026 |
Juventus
5 : 0
L
|
2 | 2 | 0 | 5 |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 |
SC Heerenveen
1 : 0
L
|
- | - |
| 25.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
- | - |
| 18.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
- | - |
| 10.10.2026 |
Ajax
1 : 1
D
|
- | - |
| 20.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
90 | 7.5 |
| 12.09.2026 |
SC Cambuur
3 : 0
L
|
44 | 6.2 |
| 08.09.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
90 | 6.6 |
| 05.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
- | - |
| 29.08.2026 |
PEC Zwolle
1 : 3
W
|
- | - |
| 15.08.2026 |
Willem II
1 : 4
W
|
- | - |
| 08.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 2
D
|
- | - |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 |
SC Heerenveen
1 : 0
L
|
- | - | - | - |
| 25.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
- | - | - | - |
| 18.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
- | - | - | - |
| 10.10.2026 |
Ajax
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 20.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 12.09.2026 |
SC Cambuur
3 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 08.09.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
- | - | - | - |
| 29.08.2026 |
PEC Zwolle
1 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 15.08.2026 |
Willem II
1 : 4
W
|
- | - | - | - |
| 08.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 2
D
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 |
SC Heerenveen
1 : 0
L
|
- | - | - | - |
| 25.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
- | - | - | - |
| 18.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
- | - | - | - |
| 10.10.2026 |
Ajax
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 20.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 12.09.2026 |
SC Cambuur
3 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 08.09.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
- | - | - | - |
| 29.08.2026 |
PEC Zwolle
1 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 15.08.2026 |
Willem II
1 : 4
W
|
- | - | - | - |
| 08.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 2
D
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 |
SC Heerenveen
1 : 0
L
|
- | - | - | - |
| 25.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
- | - | - | - |
| 18.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
- | - | - | - |
| 10.10.2026 |
Ajax
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 20.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
45 | 25 | 0 | 0 |
| 12.09.2026 |
SC Cambuur
3 : 0
L
|
23 | 17 | 0 | 0 |
| 08.09.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
65 | 47 | 0 | 0 |
| 05.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
- | - | - | - |
| 29.08.2026 |
PEC Zwolle
1 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 15.08.2026 |
Willem II
1 : 4
W
|
- | - | - | - |
| 08.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 2
D
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 |
SC Heerenveen
1 : 0
L
|
- | - | - | - |
| 25.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
- | - | - | - |
| 18.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
- | - | - | - |
| 10.10.2026 |
Ajax
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 20.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
0 | 0 | 1 | 0 |
| 12.09.2026 |
SC Cambuur
3 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 08.09.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
- | - | - | - |
| 29.08.2026 |
PEC Zwolle
1 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 15.08.2026 |
Willem II
1 : 4
W
|
- | - | - | - |
| 08.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 2
D
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Saves | GLS | PS | GC |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 |
SC Heerenveen
1 : 0
L
|
- | - | - | - |
| 25.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
- | - | - | - |
| 18.10.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
- | - | - | - |
| 10.10.2026 |
Ajax
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 20.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 1
D
|
5 | 4 | 0 | 1 |
| 12.09.2026 |
SC Cambuur
3 : 0
L
|
1 | 1 | 0 | 2 |
| 08.09.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 2
D
|
3 | 2 | 0 | 2 |
| 05.09.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
- | - | - | - |
| 29.08.2026 |
PEC Zwolle
1 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 15.08.2026 |
Willem II
1 : 4
W
|
- | - | - | - |
| 08.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 2
D
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 25.08.2026 |
Bodø / Glimt
3 : 0
L
|
85 | 7.6 |
| 19.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
- | - |
| 11.08.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 1
W
|
- | - |
| 04.08.2026 |
Olympiacos F.C.
0 : 0
D
|
- | - |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 |
Bodø / Glimt
3 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
- | - | - | - |
| 11.08.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 1
W
|
- | - | - | - |
| 04.08.2026 |
Olympiacos F.C.
0 : 0
D
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 |
Bodø / Glimt
3 : 0
L
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 19.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
- | - | - | - |
| 11.08.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 1
W
|
- | - | - | - |
| 04.08.2026 |
Olympiacos F.C.
0 : 0
D
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 |
Bodø / Glimt
3 : 0
L
|
39 | 14 | 0 | 0 |
| 19.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
- | - | - | - |
| 11.08.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 1
W
|
- | - | - | - |
| 04.08.2026 |
Olympiacos F.C.
0 : 0
D
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 |
Bodø / Glimt
3 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
- | - | - | - |
| 11.08.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 1
W
|
- | - | - | - |
| 04.08.2026 |
Olympiacos F.C.
0 : 0
D
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Saves | GLS | PS | GC |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 |
Bodø / Glimt
3 : 0
L
|
7 | 4 | 0 | 3 |
| 19.08.2026 |
NEC Nijmegen
1 : 3
L
|
- | - | - | - |
| 11.08.2026 |
NEC Nijmegen
2 : 1
W
|
- | - | - | - |
| 04.08.2026 |
Olympiacos F.C.
0 : 0
D
|
- | - | - | - |