France
| Date | Matches |
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
4 : 0
D
|
1 | 1 | 0 | 90 | 9 |
| 02.09.2026 |
0 : 3
L
|
0 | 0 | 0 | 33 | 6.3 |
| 30.08.2026 |
1 : 4
W
|
0 | 2 | 1 | 90 | 7.9 |
| 27.08.2026 |
4 : 2
L
|
0 | 0 | 0 | 71 | 6.3 |
| 20.08.2026 |
1 : 0
W
|
0 | 1 | 0 | 90 | 7.4 |
| 14.08.2026 |
3 : 3
D
|
2 | 0 | 0 | 87 | 8.9 |
| 08.08.2026 |
1 : 1
D
|
0 | 0 | 0 | 68 | 6.8 |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
Sint-Truiden
4 : 0
D
|
90 | 9 |
| 02.09.2026 |
Sint-Truiden
0 : 3
L
|
33 | 6.3 |
| 30.08.2026 |
Antwerp
1 : 4
W
|
90 | 7.9 |
| 14.08.2026 |
Cercle Brugge
3 : 3
D
|
87 | 8.9 |
| 08.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 1
D
|
68 | 6.8 |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
Sint-Truiden
4 : 0
D
|
3 | 1 | 1 | 0 |
| 02.09.2026 |
Sint-Truiden
0 : 3
L
|
0 | 1 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Antwerp
1 : 4
W
|
2 | 1 | 1 | 2 |
| 14.08.2026 |
Cercle Brugge
3 : 3
D
|
0 | 0 | 1 | 2 |
| 08.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 1
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
Sint-Truiden
4 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 02.09.2026 |
Sint-Truiden
0 : 3
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Antwerp
1 : 4
W
|
0 | 1 | 1 | 0 |
| 14.08.2026 |
Cercle Brugge
3 : 3
D
|
2 | 1 | 0 | 0 |
| 08.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 1
D
|
0 | 1 | 0 | 0 |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
Sint-Truiden
4 : 0
D
|
71 | 62 | 3 | 2 |
| 02.09.2026 |
Sint-Truiden
0 : 3
L
|
27 | 22 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Antwerp
1 : 4
W
|
30 | 19 | 3 | 1 |
| 14.08.2026 |
Cercle Brugge
3 : 3
D
|
28 | 21 | 2 | 1 |
| 08.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 1
D
|
26 | 22 | 2 | 1 |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
Sint-Truiden
4 : 0
D
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 02.09.2026 |
Sint-Truiden
0 : 3
L
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Antwerp
1 : 4
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 14.08.2026 |
Cercle Brugge
3 : 3
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 08.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 1
D
|
1 | 1 | 0 | 1 |
| Date | Match | Shots | SOT | Assists | Goals |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
Sint-Truiden
4 : 0
D
|
2 | 1 | 1 | 1 |
| 02.09.2026 |
Sint-Truiden
0 : 3
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Antwerp
1 : 4
W
|
0 | 0 | 2 | 0 |
| 14.08.2026 |
Cercle Brugge
3 : 3
D
|
6 | 4 | 0 | 2 |
| 08.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 1
D
|
2 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 27.08.2026 |
Omonia Nicosia
4 : 2
L
|
71 | 6.3 |
| 20.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 0
W
|
90 | 7.4 |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 |
Omonia Nicosia
4 : 2
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 20.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 |
Omonia Nicosia
4 : 2
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 20.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 |
Omonia Nicosia
4 : 2
L
|
18 | 15 | 1 | 0 |
| 20.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 0
W
|
35 | 30 | 2 | 2 |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 |
Omonia Nicosia
4 : 2
L
|
0 | 0 | 1 | 0 |
| 20.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Shots | SOT | Assists | Goals |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 |
Omonia Nicosia
4 : 2
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 20.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 0
W
|
1 | 0 | 1 | 0 |
| Date | Matches |
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
4 : 0
D
|
1 | 1 | 0 | 90 | 9 |
| 02.09.2026 |
0 : 3
L
|
0 | 0 | 0 | 33 | 6.3 |
| 30.08.2026 |
1 : 4
W
|
0 | 2 | 1 | 90 | 7.9 |
| 27.08.2026 |
4 : 2
L
|
0 | 0 | 0 | 71 | 6.3 |
| 20.08.2026 |
1 : 0
W
|
0 | 1 | 0 | 90 | 7.4 |
| 14.08.2026 |
3 : 3
D
|
2 | 0 | 0 | 87 | 8.9 |
| 08.08.2026 |
1 : 1
D
|
0 | 0 | 0 | 68 | 6.8 |