Serbia
| Date | Matches |
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
4 : 0
W
|
2 | 0 | 0 | 84 | 8.8 |
| 02.09.2026 |
0 : 3
L
|
0 | 0 | 0 | 33 | 6.6 |
| 30.08.2026 |
1 : 4
W
|
2 | 0 | 1 | 29 | 8.4 |
| 27.08.2026 |
4 : 2
L
|
0 | 0 | 1 | 81 | 7.1 |
| 20.08.2026 |
1 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 44 | 6.7 |
| 14.08.2026 |
3 : 3
D
|
- | - | - | - | - |
| 08.08.2026 |
1 : 1
D
|
- | - | - | - | - |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
Sint-Truiden
4 : 0
W
|
84 | 8.8 |
| 02.09.2026 |
Sint-Truiden
0 : 3
L
|
33 | 6.6 |
| 30.08.2026 |
Antwerp
1 : 4
W
|
29 | 8.4 |
| 14.08.2026 |
Cercle Brugge
3 : 3
D
|
- | - |
| 08.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 1
D
|
- | - |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
Sint-Truiden
4 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 1 |
| 02.09.2026 |
Sint-Truiden
0 : 3
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Antwerp
1 : 4
W
|
1 | 0 | 0 | 1 |
| 14.08.2026 |
Cercle Brugge
3 : 3
D
|
- | - | - | - |
| 08.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
Sint-Truiden
4 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 02.09.2026 |
Sint-Truiden
0 : 3
L
|
0 | 1 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Antwerp
1 : 4
W
|
1 | 2 | 1 | 0 |
| 14.08.2026 |
Cercle Brugge
3 : 3
D
|
- | - | - | - |
| 08.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
Sint-Truiden
4 : 0
W
|
19 | 13 | 2 | 0 |
| 02.09.2026 |
Sint-Truiden
0 : 3
L
|
5 | 4 | 1 | 0 |
| 30.08.2026 |
Antwerp
1 : 4
W
|
10 | 7 | 2 | 0 |
| 14.08.2026 |
Cercle Brugge
3 : 3
D
|
- | - | - | - |
| 08.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
Sint-Truiden
4 : 0
W
|
0 | 0 | 1 | 0 |
| 02.09.2026 |
Sint-Truiden
0 : 3
L
|
1 | 0 | 1 | 0 |
| 30.08.2026 |
Antwerp
1 : 4
W
|
2 | 0 | 0 | 0 |
| 14.08.2026 |
Cercle Brugge
3 : 3
D
|
- | - | - | - |
| 08.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Shots | SOT | Assists | Goals |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
Sint-Truiden
4 : 0
W
|
6 | 2 | 0 | 2 |
| 02.09.2026 |
Sint-Truiden
0 : 3
L
|
1 | 1 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Antwerp
1 : 4
W
|
2 | 2 | 0 | 2 |
| 14.08.2026 |
Cercle Brugge
3 : 3
D
|
- | - | - | - |
| 08.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 27.08.2026 |
Omonia Nicosia
4 : 2
L
|
81 | 7.1 |
| 20.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 0
W
|
44 | 6.7 |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 |
Omonia Nicosia
4 : 2
L
|
2 | 0 | 0 | 0 |
| 20.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 0
W
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 |
Omonia Nicosia
4 : 2
L
|
1 | 1 | 1 | 0 |
| 20.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 0
W
|
0 | 2 | 0 | 0 |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 |
Omonia Nicosia
4 : 2
L
|
20 | 14 | 1 | 0 |
| 20.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 0
W
|
14 | 9 | 2 | 1 |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 |
Omonia Nicosia
4 : 2
L
|
0 | 0 | 0 | 1 |
| 20.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Shots | SOT | Assists | Goals |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 |
Omonia Nicosia
4 : 2
L
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 20.08.2026 |
Sint-Truiden
1 : 0
W
|
3 | 1 | 0 | 0 |
| Date | Matches |
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 |
4 : 0
W
|
2 | 0 | 0 | 84 | 8.8 |
| 02.09.2026 |
0 : 3
L
|
0 | 0 | 0 | 33 | 6.6 |
| 30.08.2026 |
1 : 4
W
|
2 | 0 | 1 | 29 | 8.4 |
| 27.08.2026 |
4 : 2
L
|
0 | 0 | 1 | 81 | 7.1 |
| 20.08.2026 |
1 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 44 | 6.7 |
| 14.08.2026 |
3 : 3
D
|
- | - | - | - | - |
| 08.08.2026 |
1 : 1
D
|
- | - | - | - | - |