Denmark
| Date | Matches |
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 |
2 : 3
L
|
- | - | - | - | - |
| 25.10.2026 |
1 : 1
D
|
0 | 0 | 0 | 25 | 6.5 |
| 22.10.2026 |
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 28 | 7.1 |
| 18.10.2026 |
3 : 3
D
|
1 | 0 | 0 | 44 | 7.5 |
| 15.10.2026 |
1 : 1
D
|
- | - | - | - | - |
| 09.10.2026 |
0 : 0
D
|
- | - | - | - | - |
| 20.09.2026 |
4 : 1
L
|
- | - | - | - | - |
| 13.09.2026 |
2 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 31 | 6.9 |
| 07.09.2026 |
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 4 | - |
| 03.09.2026 |
2 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 14 | 6.5 |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 |
Nordsjælland
2 : 3
L
|
- | - |
| 25.10.2026 |
Silkeborg IF
1 : 1
D
|
25 | 6.5 |
| 18.10.2026 |
Lyngby Boldklub
3 : 3
D
|
44 | 7.5 |
| 09.10.2026 |
Nordsjælland
0 : 0
D
|
- | - |
| 20.09.2026 |
Viborg FF
4 : 1
L
|
- | - |
| 13.09.2026 |
Nordsjælland
2 : 0
W
|
31 | 6.9 |
| 07.09.2026 |
FC Midtjylland
2 : 2
D
|
4 | - |
| 03.09.2026 |
FC København
2 : 0
D
|
14 | 6.5 |
| 30.08.2026 |
Nordsjælland
3 : 1
W
|
6 | 6.4 |
| 23.08.2026 |
Sønderjyske Fodbold
0 : 3
W
|
- | - |
| 16.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
- | - |
| 02.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
- | - |
| 26.07.2026 |
Horsens
1 : 1
D
|
5 | 6.5 |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 |
Nordsjælland
2 : 3
L
|
- | - | - | - |
| 25.10.2026 |
Silkeborg IF
1 : 1
D
|
0 | 0 | 0 | 1 |
| 18.10.2026 |
Lyngby Boldklub
3 : 3
D
|
3 | 0 | 0 | 1 |
| 09.10.2026 |
Nordsjælland
0 : 0
D
|
- | - | - | - |
| 20.09.2026 |
Viborg FF
4 : 1
L
|
- | - | - | - |
| 13.09.2026 |
Nordsjælland
2 : 0
W
|
1 | 0 | 0 | 1 |
| 07.09.2026 |
FC Midtjylland
2 : 2
D
|
1 | 0 | 0 | 1 |
| 03.09.2026 |
FC København
2 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Nordsjælland
3 : 1
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.08.2026 |
Sønderjyske Fodbold
0 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 16.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 02.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 26.07.2026 |
Horsens
1 : 1
D
|
0 | 0 | 0 | 1 |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 |
Nordsjælland
2 : 3
L
|
- | - | - | - |
| 25.10.2026 |
Silkeborg IF
1 : 1
D
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 18.10.2026 |
Lyngby Boldklub
3 : 3
D
|
1 | 2 | 0 | 0 |
| 09.10.2026 |
Nordsjælland
0 : 0
D
|
- | - | - | - |
| 20.09.2026 |
Viborg FF
4 : 1
L
|
- | - | - | - |
| 13.09.2026 |
Nordsjælland
2 : 0
W
|
2 | 0 | 0 | 0 |
| 07.09.2026 |
FC Midtjylland
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.09.2026 |
FC København
2 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Nordsjælland
3 : 1
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.08.2026 |
Sønderjyske Fodbold
0 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 16.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 02.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 26.07.2026 |
Horsens
1 : 1
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 |
Nordsjælland
2 : 3
L
|
- | - | - | - |
| 25.10.2026 |
Silkeborg IF
1 : 1
D
|
20 | 14 | 0 | 0 |
| 18.10.2026 |
Lyngby Boldklub
3 : 3
D
|
19 | 16 | 1 | 1 |
| 09.10.2026 |
Nordsjælland
0 : 0
D
|
- | - | - | - |
| 20.09.2026 |
Viborg FF
4 : 1
L
|
- | - | - | - |
| 13.09.2026 |
Nordsjælland
2 : 0
W
|
14 | 11 | 0 | 0 |
| 07.09.2026 |
FC Midtjylland
2 : 2
D
|
6 | 5 | 0 | 0 |
| 03.09.2026 |
FC København
2 : 0
D
|
12 | 8 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Nordsjælland
3 : 1
W
|
7 | 5 | 0 | 0 |
| 23.08.2026 |
Sønderjyske Fodbold
0 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 16.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 02.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 26.07.2026 |
Horsens
1 : 1
D
|
5 | 3 | 0 | 1 |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 |
Nordsjælland
2 : 3
L
|
- | - | - | - |
| 25.10.2026 |
Silkeborg IF
1 : 1
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 18.10.2026 |
Lyngby Boldklub
3 : 3
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 09.10.2026 |
Nordsjælland
0 : 0
D
|
- | - | - | - |
| 20.09.2026 |
Viborg FF
4 : 1
L
|
- | - | - | - |
| 13.09.2026 |
Nordsjælland
2 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 07.09.2026 |
FC Midtjylland
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.09.2026 |
FC København
2 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Nordsjælland
3 : 1
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.08.2026 |
Sønderjyske Fodbold
0 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 16.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 02.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 26.07.2026 |
Horsens
1 : 1
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Shots | SOT | Assists | Goals |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 |
Nordsjælland
2 : 3
L
|
- | - | - | - |
| 25.10.2026 |
Silkeborg IF
1 : 1
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 18.10.2026 |
Lyngby Boldklub
3 : 3
D
|
2 | 1 | 0 | 1 |
| 09.10.2026 |
Nordsjælland
0 : 0
D
|
- | - | - | - |
| 20.09.2026 |
Viborg FF
4 : 1
L
|
- | - | - | - |
| 13.09.2026 |
Nordsjælland
2 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 07.09.2026 |
FC Midtjylland
2 : 2
D
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 03.09.2026 |
FC København
2 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Nordsjælland
3 : 1
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.08.2026 |
Sønderjyske Fodbold
0 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 16.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 02.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 26.07.2026 |
Horsens
1 : 1
D
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 22.10.2026 |
Nordsjælland
2 : 2
D
|
28 | 7.1 |
| 15.10.2026 |
Hearts
1 : 1
D
|
- | - |
| 27.08.2026 |
St. Gallen
2 : 3
W
|
- | - |
| 20.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
- | - |
| 13.08.2026 |
Nordsjælland
5 : 0
W
|
- | - |
| 06.08.2026 |
Valur
0 : 2
W
|
53 | 7 |
| 30.07.2026 |
Nordsjælland
6 : 0
W
|
25 | 6.7 |
| 23.07.2026 |
GAIS
1 : 0
L
|
- | - |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2026 |
Nordsjælland
2 : 2
D
|
1 | 1 | 0 | 1 |
| 15.10.2026 |
Hearts
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 27.08.2026 |
St. Gallen
2 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 20.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 13.08.2026 |
Nordsjælland
5 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 06.08.2026 |
Valur
0 : 2
W
|
0 | 3 | 0 | 1 |
| 30.07.2026 |
Nordsjælland
6 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.07.2026 |
GAIS
1 : 0
L
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2026 |
Nordsjælland
2 : 2
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 15.10.2026 |
Hearts
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 27.08.2026 |
St. Gallen
2 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 20.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 13.08.2026 |
Nordsjælland
5 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 06.08.2026 |
Valur
0 : 2
W
|
0 | 1 | 0 | 0 |
| 30.07.2026 |
Nordsjælland
6 : 0
W
|
2 | 1 | 0 | 0 |
| 23.07.2026 |
GAIS
1 : 0
L
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2026 |
Nordsjælland
2 : 2
D
|
20 | 17 | 1 | 1 |
| 15.10.2026 |
Hearts
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 27.08.2026 |
St. Gallen
2 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 20.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 13.08.2026 |
Nordsjælland
5 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 06.08.2026 |
Valur
0 : 2
W
|
33 | 29 | 2 | 2 |
| 30.07.2026 |
Nordsjælland
6 : 0
W
|
22 | 20 | 0 | 0 |
| 23.07.2026 |
GAIS
1 : 0
L
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2026 |
Nordsjælland
2 : 2
D
|
2 | 2 | 0 | 0 |
| 15.10.2026 |
Hearts
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 27.08.2026 |
St. Gallen
2 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 20.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 13.08.2026 |
Nordsjælland
5 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 06.08.2026 |
Valur
0 : 2
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.07.2026 |
Nordsjælland
6 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.07.2026 |
GAIS
1 : 0
L
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Shots | SOT | Assists | Goals |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2026 |
Nordsjælland
2 : 2
D
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 15.10.2026 |
Hearts
1 : 1
D
|
- | - | - | - |
| 27.08.2026 |
St. Gallen
2 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 20.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 13.08.2026 |
Nordsjælland
5 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 06.08.2026 |
Valur
0 : 2
W
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 30.07.2026 |
Nordsjælland
6 : 0
W
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 23.07.2026 |
GAIS
1 : 0
L
|
- | - | - | - |