Denmark
| Date | Matches |
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 |
0 : 2
L
|
0 | 0 | 0 | 70 | 6.4 |
| 28.08.2026 |
2 : 3
D
|
0 | 1 | 0 | 78 | 6.7 |
| 23.08.2026 |
4 : 0
W
|
0 | 1 | 0 | 76 | 6.9 |
| 14.08.2026 |
2 : 1
W
|
2 | 0 | 0 | 61 | 8.1 |
| 07.08.2026 |
0 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 23 | 6.8 |
| 02.08.2026 |
1 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 30 | 6.7 |
| 24.07.2026 |
1 : 0
W
|
- | - | - | - | - |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 |
Viborg FF
0 : 2
L
|
70 | 6.4 |
| 28.08.2026 |
Horsens
2 : 3
D
|
78 | 6.7 |
| 23.08.2026 |
Viborg FF
4 : 0
W
|
76 | 6.9 |
| 14.08.2026 |
Viborg FF
2 : 1
W
|
61 | 8.1 |
| 07.08.2026 |
Sønderjyske Fodbold
0 : 0
D
|
23 | 6.8 |
| 02.08.2026 |
Brøndby IF
1 : 0
L
|
30 | 6.7 |
| 24.07.2026 |
Viborg FF
1 : 0
W
|
- | - |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 |
Viborg FF
0 : 2
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 28.08.2026 |
Horsens
2 : 3
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.08.2026 |
Viborg FF
4 : 0
W
|
1 | 0 | 0 | 4 |
| 14.08.2026 |
Viborg FF
2 : 1
W
|
2 | 1 | 1 | 2 |
| 07.08.2026 |
Sønderjyske Fodbold
0 : 0
D
|
1 | 1 | 0 | 0 |
| 02.08.2026 |
Brøndby IF
1 : 0
L
|
0 | 2 | 1 | 1 |
| 24.07.2026 |
Viborg FF
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 |
Viborg FF
0 : 2
L
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 28.08.2026 |
Horsens
2 : 3
D
|
1 | 1 | 0 | 0 |
| 23.08.2026 |
Viborg FF
4 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 14.08.2026 |
Viborg FF
2 : 1
W
|
1 | 3 | 0 | 0 |
| 07.08.2026 |
Sønderjyske Fodbold
0 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 02.08.2026 |
Brøndby IF
1 : 0
L
|
0 | 1 | 0 | 0 |
| 24.07.2026 |
Viborg FF
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 |
Viborg FF
0 : 2
L
|
21 | 16 | 0 | 0 |
| 28.08.2026 |
Horsens
2 : 3
D
|
29 | 17 | 1 | 0 |
| 23.08.2026 |
Viborg FF
4 : 0
W
|
20 | 16 | 1 | 0 |
| 14.08.2026 |
Viborg FF
2 : 1
W
|
20 | 14 | 0 | 1 |
| 07.08.2026 |
Sønderjyske Fodbold
0 : 0
D
|
14 | 11 | 1 | 0 |
| 02.08.2026 |
Brøndby IF
1 : 0
L
|
11 | 7 | 0 | 0 |
| 24.07.2026 |
Viborg FF
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 |
Viborg FF
0 : 2
L
|
0 | 0 | 2 | 0 |
| 28.08.2026 |
Horsens
2 : 3
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.08.2026 |
Viborg FF
4 : 0
W
|
2 | 0 | 0 | 0 |
| 14.08.2026 |
Viborg FF
2 : 1
W
|
1 | 0 | 1 | 0 |
| 07.08.2026 |
Sønderjyske Fodbold
0 : 0
D
|
1 | 0 | 0 | 1 |
| 02.08.2026 |
Brøndby IF
1 : 0
L
|
1 | 1 | 1 | 0 |
| 24.07.2026 |
Viborg FF
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| Date | Match | Shots | SOT | Assists | Goals |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 |
Viborg FF
0 : 2
L
|
5 | 0 | 0 | 0 |
| 28.08.2026 |
Horsens
2 : 3
D
|
1 | 0 | 1 | 0 |
| 23.08.2026 |
Viborg FF
4 : 0
W
|
0 | 0 | 1 | 0 |
| 14.08.2026 |
Viborg FF
2 : 1
W
|
3 | 2 | 0 | 2 |
| 07.08.2026 |
Sønderjyske Fodbold
0 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 02.08.2026 |
Brøndby IF
1 : 0
L
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 24.07.2026 |
Viborg FF
1 : 0
W
|
- | - | - | - |
| Date | Matches |
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 |
0 : 2
L
|
0 | 0 | 0 | 70 | 6.4 |
| 28.08.2026 |
2 : 3
D
|
0 | 1 | 0 | 78 | 6.7 |
| 23.08.2026 |
4 : 0
W
|
0 | 1 | 0 | 76 | 6.9 |
| 14.08.2026 |
2 : 1
W
|
2 | 0 | 0 | 61 | 8.1 |
| 07.08.2026 |
0 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 23 | 6.8 |
| 02.08.2026 |
1 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 30 | 6.7 |
| 24.07.2026 |
1 : 0
W
|
- | - | - | - | - |