Senegal
| Date | Matches |
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 |
2 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 27 | 6.5 |
| 30.08.2026 |
3 : 1
W
|
- | - | - | - | - |
| 27.08.2026 |
2 : 3
W
|
0 | 1 | 0 | 79 | 7.5 |
| 23.08.2026 |
0 : 3
W
|
- | - | - | - | - |
| 20.08.2026 |
1 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 71 | 7.4 |
| 16.08.2026 |
1 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 26 | 6.9 |
| 13.08.2026 |
5 : 0
W
|
1 | 1 | 0 | 30 | 7.9 |
| 06.08.2026 |
0 : 2
W
|
- | - | - | - | - |
| 02.08.2026 |
1 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 62 | 6.7 |
| 30.07.2026 |
6 : 0
W
|
- | - | - | - | - |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 |
FC København
2 : 0
D
|
27 | 6.5 |
| 30.08.2026 |
Nordsjælland
3 : 1
W
|
- | - |
| 23.08.2026 |
Sønderjyske Fodbold
0 : 3
W
|
- | - |
| 16.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
26 | 6.9 |
| 02.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
62 | 6.7 |
| 26.07.2026 |
Horsens
1 : 1
D
|
66 | 6.6 |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 |
FC København
2 : 0
D
|
0 | 1 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Nordsjælland
3 : 1
W
|
- | - | - | - |
| 23.08.2026 |
Sønderjyske Fodbold
0 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 16.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
1 | 0 | 0 | 1 |
| 02.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 1 |
| 26.07.2026 |
Horsens
1 : 1
D
|
1 | 0 | 0 | 1 |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 |
FC København
2 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Nordsjælland
3 : 1
W
|
- | - | - | - |
| 23.08.2026 |
Sønderjyske Fodbold
0 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 16.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
0 | 2 | 0 | 0 |
| 02.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
2 | 1 | 0 | 0 |
| 26.07.2026 |
Horsens
1 : 1
D
|
1 | 2 | 0 | 0 |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 |
FC København
2 : 0
D
|
8 | 7 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Nordsjælland
3 : 1
W
|
- | - | - | - |
| 23.08.2026 |
Sønderjyske Fodbold
0 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 16.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
19 | 14 | 1 | 0 |
| 02.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
35 | 28 | 1 | 1 |
| 26.07.2026 |
Horsens
1 : 1
D
|
27 | 21 | 1 | 1 |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 |
FC København
2 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Nordsjælland
3 : 1
W
|
- | - | - | - |
| 23.08.2026 |
Sønderjyske Fodbold
0 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 16.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
1 | 1 | 0 | 0 |
| 02.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 26.07.2026 |
Horsens
1 : 1
D
|
4 | 1 | 0 | 0 |
| Date | Match | Shots | SOT | Assists | Goals |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 |
FC København
2 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 |
Nordsjælland
3 : 1
W
|
- | - | - | - |
| 23.08.2026 |
Sønderjyske Fodbold
0 : 3
W
|
- | - | - | - |
| 16.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| 02.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 26.07.2026 |
Horsens
1 : 1
D
|
6 | 3 | 0 | 0 |
| Date | Match | Minutes | Rating |
|---|---|---|---|
| 27.08.2026 |
St. Gallen
2 : 3
W
|
79 | 7.5 |
| 20.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
71 | 7.4 |
| 13.08.2026 |
Nordsjælland
5 : 0
W
|
30 | 7.9 |
| 06.08.2026 |
Valur
0 : 2
W
|
- | - |
| 30.07.2026 |
Nordsjælland
6 : 0
W
|
- | - |
| 23.07.2026 |
GAIS
1 : 0
L
|
73 | 6.5 |
| Date | Match | Tackle | Interception | Blocked | Clearances |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 |
St. Gallen
2 : 3
W
|
1 | 1 | 0 | 0 |
| 20.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
2 | 0 | 0 | 0 |
| 13.08.2026 |
Nordsjælland
5 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 06.08.2026 |
Valur
0 : 2
W
|
- | - | - | - |
| 30.07.2026 |
Nordsjælland
6 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 23.07.2026 |
GAIS
1 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 1 |
| Date | Match | Drawn | Committed | YC | RC |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 |
St. Gallen
2 : 3
W
|
2 | 0 | 0 | 0 |
| 20.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
3 | 1 | 0 | 0 |
| 13.08.2026 |
Nordsjælland
5 : 0
W
|
1 | 1 | 0 | 0 |
| 06.08.2026 |
Valur
0 : 2
W
|
- | - | - | - |
| 30.07.2026 |
Nordsjælland
6 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 23.07.2026 |
GAIS
1 : 0
L
|
1 | 1 | 0 | 0 |
| Date | Match | Count | Accuracy(%) | KP | Crosses |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 |
St. Gallen
2 : 3
W
|
39 | 33 | 2 | 0 |
| 20.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
31 | 25 | 2 | 0 |
| 13.08.2026 |
Nordsjælland
5 : 0
W
|
17 | 16 | 1 | 0 |
| 06.08.2026 |
Valur
0 : 2
W
|
- | - | - | - |
| 30.07.2026 |
Nordsjælland
6 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 23.07.2026 |
GAIS
1 : 0
L
|
34 | 25 | 0 | 0 |
| Date | Match | Count | Successful | DP | Offsides |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 |
St. Gallen
2 : 3
W
|
1 | 1 | 0 | 1 |
| 20.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
4 | 2 | 0 | 0 |
| 13.08.2026 |
Nordsjælland
5 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 0 |
| 06.08.2026 |
Valur
0 : 2
W
|
- | - | - | - |
| 30.07.2026 |
Nordsjælland
6 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 23.07.2026 |
GAIS
1 : 0
L
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Match | Shots | SOT | Assists | Goals |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 |
St. Gallen
2 : 3
W
|
0 | 0 | 1 | 0 |
| 20.08.2026 |
Nordsjælland
1 : 0
W
|
2 | 1 | 0 | 0 |
| 13.08.2026 |
Nordsjælland
5 : 0
W
|
4 | 2 | 1 | 1 |
| 06.08.2026 |
Valur
0 : 2
W
|
- | - | - | - |
| 30.07.2026 |
Nordsjælland
6 : 0
W
|
- | - | - | - |
| 23.07.2026 |
GAIS
1 : 0
L
|
1 | 0 | 0 | 0 |
| Date | Matches |
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 |
2 : 0
D
|
0 | 0 | 0 | 27 | 6.5 |
| 30.08.2026 |
3 : 1
W
|
- | - | - | - | - |
| 27.08.2026 |
2 : 3
W
|
0 | 1 | 0 | 79 | 7.5 |
| 23.08.2026 |
0 : 3
W
|
- | - | - | - | - |
| 20.08.2026 |
1 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 71 | 7.4 |
| 16.08.2026 |
1 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 26 | 6.9 |
| 13.08.2026 |
5 : 0
W
|
1 | 1 | 0 | 30 | 7.9 |
| 06.08.2026 |
0 : 2
W
|
- | - | - | - | - |
| 02.08.2026 |
1 : 0
W
|
0 | 0 | 0 | 62 | 6.7 |
| 30.07.2026 |
6 : 0
W
|
- | - | - | - | - |
| 26.07.2026 |
1 : 1
D
|
0 | 0 | 0 | 66 | 6.6 |
| 23.07.2026 |
1 : 0
L
|
0 | 0 | 0 | 73 | 6.5 |